3.4.

3. dubna 2013 v 16:01 | *S* |  Diary
Čauky lidi,
v pondělí jsem chtěla napsat deníček, ale nějak jsem se k tomu dostala až dnes.
Všechno to začalo tím, že mi předvčírem volala kamarádka.
Byla to ta holka, se kterou jsem se dva měsíce nebavila a před čtrnácti dny jsme se udobřily. Jenže dva dny po tom, co jsme se začaly bavit, jsem se od jiné kámoška dozvěděla, že se nám líbí stejný kluk. Tohle je trochu zkouška přátelství, protože ne každý by to dával. Ale jelikož jsem byla ráda, že jsme se zase bavily,tak jsem to nějak nehrotila.
No, a předevčírem mi volala. Říkala, že mi musí povědět něco důležitého a že nechce, abych se to dozvěděla od někoho jiného. Vždycky se ptám, čeho se to týká. Týkalo se to toho kluka.
Hrozně to okecávala, takže to napíšu stručně. S tím klukem si už docela dlouho píše a v pondělí se jí ptal, kde je, že by ji chtěl vidět. Takže spolu šli ven a.... vykousli se.
Když mi to vyprávěla, pomalu jsem se rozbrečela. Úplně mě to dostalo a vůbec jsem nemohla mluvit.
A ona ještě; "Ty brečíš?" Hrozně jsem se snažila, aby to nebylo slyšet, tak jsem odpověděla, že né, že to chápu a že jsem ráda, že je ráda. Vůbec jsem to v tu chvíli nečekala.Totální podpásovka. Neměla jsem ani sílu jí to típnout nebo mrsknout ten mobil o zeď. Jen jsem si utírala slzy do rukávů.
A víte, co pak?
"Símo, a víš, že je dneska apríl, viď?" :DDDD
"To si děláš prdel!"
Nesnášim takovýhle vtipy, nesnášim, nesnášim, nesnášim. Snad jste vy nikoho takhle hnusně nenapálili. :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama